PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
II Niedziela Zwykła
15.01.2023r

1. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Antoniego, opata; w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa; w sobotę św. Agnieszki dziewicy i męczennicy.
  2. Przypominamy, że w styczniu z racji wizyty duszpasterskiej - w Wysokim Kościele od Pn-Pt odprawiamy Msze św. o 830. W miesiącu styczniu odwołujemy Msze św. w piątki o 1700 w Piotrkowiczkach.
  3. W minioną II niedzielę miesiąca na tacę remontową zebrano 2040 zł. Bóg zapłać.
  4. Dziękujemy kilku rodzinom z Pierwoszowa, z Wysokiego Kościoła i z Wiszni Małej ul. Strzeszowska za ofiary na projekt dotyczący Kościoła parafialnego.
  5. Celem Kolędy jest błogosławieństwo, odwiedziny duszpasterskie, śpiewanie kolęd, wspólna modlitwa, napis na drzwiach CMB – Chrystus mieszkanie błogosławi. Na czas „Kolędy” przygotowujemy stół nakryty białym obrusem, stawiamy krzyż, dwie zapalone świece, woda święcona. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień od 17-20 stycznia 2023r. g. 1600:
    17 stycznia wtorek: Wisznia Mała: ul. Wrocławska 28-32, Pocztowa, Parkowa, Wąska; 18 stycznia środa: Wisznia-Mała: Łąkowa i Chrabowa oraz Na Kolonii i Leśna nr 1, 2, 4, 7, 11, 12, 17, 21, 23, 25, 29, ; 19 stycznia czwartek: Wisznia-Mała: ul. Orlikowa, Gajowa, Polna, Makowa i przyległa, Różana, Kwiatowa; 20 piątek stycznia Wisznia Mała: cd ul. Szkolna nr 2-15, Krótka, ul. Wąska blok 3 oraz Wrocławska przy Urzędzie, Stawowa, Sportowa; Termin dodatkowy 20 stycznia w sobotę g. 1000.
  6. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i zakupu prasy religijnej - Gościa Niedzielnego.