PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
Niedziela Chrztu Świętego
08.01.2023r

1. Dziś zapraszamy po Mszach świętych porannych na zmianę tajemnic różańcowych.
  2. W uroczystość Objawiania Pańskiego zbierano ofiary w kwocie 810 zł, które przeznaczamy na misje prowadzone przez Księży Salwatorianów w różnych zakątkach świata. Bóg zapłać.
  3. Przypominamy, że w styczniu z racji wizyty duszpasterskiej - w Wysokim Kościele od Pn-Pt odprawiamy Msze św. o 830. W miesiącu styczniu odwołujemy Msze św. w piątki o 1700 w Piotrkowiczkach.
  4. Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie opłatkowe w sobotę 14 styczna na plebanię na g. 1900.
  5. Dziś na Mszy św. o g. 1100  gościmy w naszej Parafii Chór Amicorum, dziękujemy za uświetnienie liturgii Mszy św. śpiewem kolęd i pastorałek.
  6. Celem Kolędy jest błogosławieństwo, odwiedziny duszpasterskie, śpiewanie kolęd, wspólna modlitwa, napis na drzwiach CMB – Chrystus mieszkanie błogosławi. Na czas „Kolędy” przygotowujemy stół nakryty białym obrusem, stawiamy krzyż, dwie zapalone świece, woda święconaWizyta duszpasterska ciag dalszy od wtorku 10 stycznia o g. 1600. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień od 10-20 stycznia 2023r.: 10 stycznia wtorek: Piotrkowiczki ul. Spacerowa; 11 stycznia środa – Piotrkowiczki ulice: Wzgórz Trzebnickich, Akacjowa, Świerkowa, Wiśniowa, Klonowa, Stawowa, Dębowa oraz Widokowa, Kręta, Młynarska, Ogrodowa; 12 stycznia czwartek Wisznia Mała: ul. Szkolna i Nad Potokiem; 13 stycznia Piątek: Wisznia Mała: ul. Strzeszowska oraz Przy Dębie, Modrzewiowa, Letniskowa, Akacjowa, Leśna; 14 stycznia sobota Mienice od g. 1000
    17 stycznia wtorek:Wisznia Mała: ul. Wrocławska 28-32, Pocztowa, Parkowa, Wąska; 18 stycznia środa: Wisznia-Mała: Łąkowa i Chrabowa oraz Na Kolonii i Leśna; 19 stycznia czwartek: Wisznia-Mała: ul. Orlikowa, Gajowa, Polna, Makowa, Różana, Kwiatowa; 20 piątek stycznia Wisznia Mała: cd ul. Szkolna nr 2-15, Krótka, ul. Wąska blok 3 oraz Wrocławska przy Urzędzie, Stawowa, Sportowa; Termin dodatkowy 20 stycznia w sobotę g. 1000.Prosimy, aby zamknąć swoje pupile w odizolowanych pomieszczeniach na czas wizyty.
  7. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i zakupu prasy religijnej - Gościa Niedzielnego.

Z błogosławieństwem duszpasterskim
Księża Salwatorianie.