PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

III NEDZIELA ZWYKŁA
23.01.2022

1. Wyrażamy wdzięczność rodzinom z naszej Parafii za wspólną modlitwę, śpiew kolęd, duszpasterską rozmowę, za ofiarę złożoną na cele Parafii i za serdeczną gościnność w ramach wizyty duszpasterskiej. Bóg zapłać. Wizytę duszpasterską zakończymy w poniedziałek  24 stycznia. Tego dnia od g. 1530 odwiedzimy mieszkańców Wiszni Małej, ul. Stawowej, Sportowej i przyległych.
  2.  Przypominamy, że decyzją Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego, dnia 30 stycznia 2022 r., w niedzielę przed Świętem Ofiarowania Pańskiego, przeprowadzimy  zbiórkę do puszek, po każdej Mszy Świętej, na potrzeby tych Zakonów. Udzielmy wsparcia finansowego siostrom, które nieustannie trwają na modlitwie przed Panem i zanoszą do Niego, w imieniu lokalnego Kościoła na Dolnym Śląsku, modlitwy uwielbienia, przebłagania i prośby oraz wdzięczności za swoich dobrodziejów. Bóg zapłać.
  3. Kalendarz Liturgiczny Poniedziałek – św. Franciszka Salezego, bpa i DK; we wtorek święto Nawrócenie ś1.. Pawła, Apostoła; w środę Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa; w Piątek św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  4. Przypominamy, że w naszej świątyni będzie udzielana Komunia na św. do ust i na rękę. W sytuacji, gdy będzie komunikował jeden kapłan, najpierw podejdą osoby przyjmujące Komunię na rękę, a następnie pozostali. Gdy będzie komunikował dwóch księży jeden będzie udzielał Komunii do ust, drugi na dłoń. Bardzo prosimy o zachowanie wskazanej kolejności.
  5. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i zakupu prasy religijnej - Gościa Niedzielnego. Gość w cenie 8 zł.
  6. W ramach obowiązujących przepisów sanitarnych dbajmy o swoje bezpieczeństwo podczas liturgii, zakrywajmy usta i nos oraz dezynfekujmy ręce.
  7. Wszystkim życzymy obfitości Bożych darów oraz dalszej opieki Matki Najświętszej.