PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII
NIEDZIELA ZWYKŁA
(14.11.2021)

1. Rozpoczął się kolejny etap remontu Kościoła w Piotrkowiczkach. Tym razem przedmiotem prac będzie prezbiterium. Prace będą kontynuowane po 11 listopada br. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają inicjatywę prac remontowych. Bóg zapłać.
  2. Dziękujemy za złożone ofiary na zakup Nowej Figury Niepokalanego Serca NMP. Figura została zakupiona. Instalację Nowej Figury planujemy na 8 grudnia br. szczegóły podamy w najbliższym czasie.
  3. Dziś w II niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczamy na remont Kościoła w Piortkowiczkach. Bóg zapłać. Dziś także przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej racji zbiórka do puszek po Mszach świętych zostanie przekazana na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Bóg zapłać.
  4. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wypominkowych do Wysokiego Kościoła od. Pn-Sb na g. 1730, w niedzielę na 1615, do Piotrkowiczek w Piątek na g. 1700, w niedzielę na 1730.
  5. Informujemy, że jest planowana inwentaryzacja obu cmentarzy. W związku z tym do końca roku proszę opiekunów poszczególnych grobów o zgłoszenie do tutejszej kancelarii swojego imienia i nazwiska, adresu oraz o podanie kontaktu.
  6. Informujemy, że w grudniu tego roku zmieniamy godziny odprawiania Mszy św. w tygodniu w Wysokim Kościele z godziny 1830/1730, w Piotrkowiczkach z 1730 / 1700.
  7. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i zakupu prasy religijnej Gościa Niedzielnego.
  8. Jest dostępna Księga Intencyjna na 2022. Zapraszamy do zamawiania intencji.
  9. W niedzielę 21 i 28 listopada Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał do puszek na paczki dla dzieci. Dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.
  10. W ramach obowiązujących przepisów sanitarnych dbajmy o swoje bezpieczeństwo podczas liturgii, zakrywajmy usta i nos oraz dezynfekujmy ręce.
  11.  Dziękujemy osobom dbającym o czystość naszych świątyń oraz za przystrojenie kwiatami. Bóg zapłać.
  12. Wszystkim życzymy obfitości Bożych darów oraz dalszej opieki Matki Najświętszej.

Z błogosławieństwem duszpasterskim
Księża Salwatorianie