PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

(03.10.2021)

1.      Dziękujemy naszym parafianom i ofiarodawcom z poza naszej parafii za składane ofiary na zakup Nowej Figury Niepokalanego Serca NMP, którą pragniemy zainstalować w ołtarzu głównym. Zebrano kwotę 10 tyś 700 zł. Bardzo proszę o wsparcie tej inicjatywy. Serdeczne Bóg zapłać.

2.      Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych do Wysokiego Kościoła na g. 1730, a w niedzielę na 1615; do Piotrkowiczek od Pn-Pt na g.1700; w niedzielę na 1730.

3.      W czwartek z racji I czwartku miesiąca zapraszamy na g. 1730 na różaniec w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie.

4.      W następną niedzielę drugą miesiąca tacę przeznaczamy na remont Kościoła w Piotrkowiczkach. Natomiast ofiary zbierane tego dnia do puszek po Mszach świętych przeznaczymy na stypendia dla młodzieży organizowaną przez Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia z racji Dnia Papieskiego. Bóg zapłać.

5.     Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek NMP Różańcowej.

6.      Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. połączone z wręczeniem Różańca Świętego odbędzie się 10 października (niedziela) po Mszy św. o g. 12.00.

7.      Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i zakupu prasy religijnej Gościa Niedzielnego.

8.      W ramach obowiązujących przepisów sanitarnych dbajmy o swoje bezpieczeństwo podczas liturgii, zakrywajmy usta i nos oraz dezynfekujmy ręce.

9.      Wszystkim parafianom, sympatykom Wysokiego Kościoła oraz solenizantom i jubilatom miesiąca października życzymy błogosławionej życzymy obfitości Bożych darów oraz dalszej opieki Matki Najświętszej.

10.   Święty Michale Archaniele…

Z błogosławieństwem duszpasterskim

Księża Salwatorianie