Parafia p.w. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
w Wysokim Kościele

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
15.08.2021

• Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Jacka, kapłana; w piątek św. Bernarda opata i doktora Kościoła; wspomnienie św. Piusa X, papieża.
  • Dziś w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny święcimy kwiaty i zioła oraz wspominamy 101 rocznicę Cudu nad Wisłą.
  • Zbierane dziś ofiary do puszek przeznaczamy na odbudowę i budowę Kościołów Archidiecezji Wrocławskiej. Bóg zapłać.
  • Bliższe informacje o zakupie nowej Figury Niepokalanego Serca NMP podamy w późniejszym czasie. Jednocześnie dziękujemy za składane ofiary na zakup nowej. Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy religijnej Gościa Niedzielnego.
  • Dziękujemy za ofiary pieniężne i w tzw. naturze, które składacie na utrzymanie parafii. Bóg zapłać.
  • W ramach obowiązujących przepisów sanitarnych dbajmy o swoje bezpieczeństwo podczas liturgii, zakrywajmy usta i nos, dezynfekujmy ręce.
  • Parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy dalszej opieki Matki Najświętszej i obfitości Bożych darów.
  • Święty Michale Archaniele…