XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
[4.07.2021]

1. Dziękujemy ks. Józefowi Sadkiewiczowi za posługę proboszcza w naszej parafii. Życzymy ks. Józefowi opieki Bożej i Matki Najświętszej oraz jego św. Patrona na nowej placówce w Obornikach Śląskich.
2. Kalendarz liturgiczny na nadchodzący tydzień:
  we wtorek 6 lipca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  w czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana;
3. W następną niedzielę taca przeznaczona na remont Kościoła w Piotrkowiczkach. Bóg zapłać za ofiarność.
4. Msze święte w dni powszednie: w kościele parafialnym o godzinie 1830, (sobotnia Msza św. ma charakter niedzielny), w Piotrkowiczkach w piątki o godzinie 1730.
5. Msze święte niedzielne i świąteczne w czasie wakacji: w kościele parafialnym o g. 800, 1100,1200; w Piortkowiczkach 945.
6. W lipcu i w sierpniu kancelaria parafialna czynna w środy i w piątki po wieczorowej Mszy św. do 2000. W sprawach pilnych (np. pogrzeb, wizyta u chorego) można kontaktować się poza wyznaczonymi godzinami.
7. Według obowiązujących przepisów sanitarnych, dbajmy o swoje bezpieczeństwo podczas liturgii, zakrywajmy usta i nos, dezynfekujemy ręce.
8. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i czytania prasy religijnej – Gościa Niedzielnego.
9. Dziękujemy za wszelkie ofiary pieniężne i w tzw. naturze przeznaczone na utrzymanie parafii.
10. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszym kościele + Adama Golińczaka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Z błogosławieństwem duszpasterskim
ks. Emanuel Rus SDS