04.10.2020                              XXVII  Niedziela Zwykła

1. Wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci i młodzież zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym, które odprawiamy w Piotrkowiczkach od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 17.30. W Wysokim Kościele Różaniec w dni powszednie jest o godzinie 18.00, a w niedzielę po zakończeniu Mszy świętej popołudniowej.
  2.  Na prośbę kilku zainteresowanych czytających Słowo Boże w Kościele i innych dorosłych chcących się włączyć w zaszczytną funkcję „lektora”, zapraszamy na spotkanie 8 października – w czwartek po wieczornej Mszy świętej w kościele parafialnym.
  3. W najbliższy piątek, 9 października w kościele parafialnym odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania. W programie o godzinie 18.00 nabożeństwo różańcowe, o godzinie 18.30 Msza święta, a po niej spotkanie organizacyjne. Zapraszamy młodzież klas ósmych, a także inne osoby, które pragną przygotować się i przyjąć Bierzmowanie.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii świętej wraz z rodzicami na Mszę świętą o godzinie 12.00 do kościoła parafialnego. Na zakończenie tej Mszy świętej dzieci otrzymają poświęcone różańce.
  5.  W przyszłą niedzielę, 11 października, w drugą niedzielę miesiąca składka na tacę ze wszystkich Mszy świętych będzie przeznaczona na remont kościoła w Piotrkowiczkach. Prosimy o ofiarność.
  6.  W przyszłą niedzielę będziemy  przeżywać XX Dzień Papieski pod hasłem: ;Totus Tuus”. Po Mszy świętej będzie zbierana do puszek ofiara pieniężna na stypendia dla uzdolnionej młodzieży, której nie stać na studia. Prosimy o ofiarność!
  7. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu, w liturgii będziemy obchodzić: - w poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; -w środę-  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: dużo zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów.
  8.  Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Teraz będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

Zachęcamy do zakupienia i czytania nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy Wam za wszelkie dobro! Niech Boże błogosławieństwo i opieka Matki Bożej   Różańcowej prowadzi Was przez ten nowy tydzień.