23.08. 2020                                       XXI Niedziela Zwykła

1. W środę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze święte zostaną odprawione o godzinie 17.30 w Piotrkowiczkach i o godzinie 18.30 w Wysokim Kościele.
  2. Na prośbę naszego Arcybiskupa Wrocławskiego w przyszłą niedzielę, 30 sierpnia po każdej Mszy świętej będzie zbierana do puszek ofiara pieniężna dla ofiar poszkodowanych w Bejrucie. Prosimy Was o ofiarność.
  3. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić:

- w  poniedziałek – święto św. Bartłomieja Apostoła

- w czwartek – wspomnienie św. Moniki

- w piątek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

- w sobotę – wspomnienie Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów.

Zachęcamy do kupienia i przeczytania nowego numeru Gościa Niedzielnego.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Reginę Błachut z Wysokiego Kościoła. Pomódlmy się teraz o życie wieczne dla niej: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…. .

Dziękujemy Wam za wszelkie dobro! Niech błogosławieństwo Boże prowadzi Was przez ten nowy tydzień.