16.08.2020                                              XX Niedziela Zwykła

1. Przypominamy, że Msze święte w dni powszednie celebrujemy o godzinie 18.30 w kościele parafialnym przez cały tydzień. W Piotrkowiczkach w piątki o godzinie 17.30. Natomiast kancelaria jest czynna  w środy i w piątki od godziny 19.00 do 20.00.

2. W tym miesiącu w soboty w kościele parafialnym o godzinie 18.30 sprawowana jest Msza święta z formularza niedzielnego i zastępuje ona niedzielną Eucharystię dla tych osób, którzy z ważnej przyczyny w niedzielę nie mogą uczestniczyć.  Serdecznie zapraszamy.

3.  Informujemy, że taca zbierana na wszystkich Mszach świętych w zeszłą niedzielę na remont kościoła w Piotrkowiczkach wyniosła 2.330 złotych. Wszystkim, którzy złożyli ofiarę na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać!

4. W poniedziałek przypada święto patronalne J. Ekscelencji Ojca Biskupa Jacka Kicińskiego. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji biskupa pomocniczego naszej Archidiecezji.

5. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu w liturgii będziemy obchodzić:
    - w poniedziałek  – wspomnienie św. Jacka prezbitera
    - w czwartek  - wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
    - w piątek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
    - w  sobotę  – wspomnienie NMP Królowej

6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom  tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów.

Zachęcamy do zakupienia i czytania nowego numeru  Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy Wam za wszelkie dobro! Wszystkim Parafianom oraz Gościom i Turystom wypoczywającym na terenie naszej parafii życzymy miłego wypoczynku, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, patronki naszej parafii.