d u s z p a s t e r s k i e

18.08.2019

XX Niedziela Zwykła

1.     Informujemy, że taca zbierana na wszystkich Mszach świętych w zeszłą niedzielę na remont kościoła w Piotrkowiczkach wyniosła 3.050 złotych. Wszystkim, którzy złożyli ofiarę na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać!

2.     W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu w liturgii będziemy obchodzić:

- we wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora kościoła

- w środę - wspomnienie św. Piusa X, papieża

- w czwartek – wspomnienie NMP Królowej

- w sobotę – święto św. Bartłomieja, Apostoła

3.     Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów.

Zachęcamy do zakupienia i czytania nowego numeruGościa Niedzielnego. W tym numerze m.in.; O ostatecznym celu naszej wędrówki, czyli o niebie; Bezpłatny dodatek historyczny poświęcony pierwszemu powstaniu śląskiemu w związku z 100 rocznicą wybuchu; Wspomnienie o niedawno zmarłym księdzu aktorze Kazimierzu Orzechowskim oraz wiele innych bardzo ciekawych artykułów.

Dziękujemy Wam za wszelkie dobro! Wszystkim Parafianom oraz Gościom i Turystom wypoczywającym na terenie naszej parafii życzymy miłego wypoczynku, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, patronki naszej parafii.

Salwatorianie