17.02. 2019 VI niedziela okres zwykły

1. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku w Krakowie na Zakrzówku odbędzie się XXXIII Kapituła Prowincjalna Księży Salwatorianów. Prosimy Was abyście w tych dniach pomodlili się w intencji naszego Zgromadzenia i o dary Bożego Ducha dla uczestników kapituły i błogosławione owoce tego spotkania.

1. Informujemy, że taca zbierana na wszystkich Mszach świętych w zeszłą niedzielę na remont kościoła w Piotrkowiczkach wyniosła 2.910 złotych. Od osób indywidualnych przekazanych w kopertach 700 złotych. Wszystkim tym osobom składamy serdeczne Bóg zapłać.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:

- w piątek- święto Katedry świętego Piotra

- w sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W najnowszym numerze m.in.: O modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć; Jak się uczy cudze dzieci, czyli o blaskach i cieniach pracy nauczycieli w Polsce oraz wiele innych bardzo ciekawych artykułów. Jest też do zakupienia Mały Gość Niedzielny przeznaczony dla dzieci.

Dziękujemy Wam za Waszą obecność i za wszelkie dobro. Niech Boże błogosławieństwo i opieka Matki Bożej towarzyszy w tym tygodniu wszystkim parafianom i gościom.