06 stycznia 2019- Ogłoszenia duszpasterski- Uroczystość Trzech Króli

1. Msza święta w tym tygodniu od poniedziałku do piątku będzie odprawiana w Wysokim Kościele rano o godzinie 9.00. Natomiast w sobotę odprawimy o godzinie 17.00 w Pierwoszowie i o godzinie 18.30 w Wysokim Kościele.

1. Przypominamy, ze kancelaria parafialna w czasie odwiedzin duszpasterskich jest czynna w tym tygodniu od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 11.00.

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego.

3. najbliższą niedzielę, 13 stycznia, tj. w drugą niedzielę miesiąca, składka na tacę ze wszystkich Mszy świętych będzie przeznaczona na remont kościoła w Piotrkowiczkach. Prosimy Was o ofiarność na ten cel.

4. Plan odwiedzin kolędowych w tym tygodniu (kolędę rozpoczynamy zawsze od godziny 15.30):

• w poniedziałek( 07.01)Mienice (jeden kapłan od państwa Bulskich; drugi – od państwa Biernat)

• we wtorek ( 08.01)-Machnice (jeden od państwa Ptak; drugi od państwa Galera)

• w środę ( 09.01)–Pierwoszów (ulice: Lipowa, Dębowa, Wierzbowa, Parkowa, Sportowa, Ogrodowa, Spacerowa i Wrocławska); jeden kapłan od ul. Lipowej; drugi od państwa Brewka

• w czwartek (10.01) –Pierwoszów (ulice: Janowa, Leśna, Osiedlowa, Piękna, Słoneczna, Krótka, Wiosenna i Wrocławska); jeden kapłan od lasu; drugi od państwa Kowalczyka przy ul. Wrocławskiej

• w piątek (11.01) –Wisznia Mała (ulice: Leśna, Przy Dębie, Na Kolonii, Akacjowa i Modrzejowa); jeden od państwa Kozłowskich- Ligota Piękna; drugi od krzyża)

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Teraz będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

Zachęcamy do zakupienia i czytania nowego numeru Gościa Niedzielnego!

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisławę Piworowicz z Wiszni Małej i Janinę Mazurkiewicz z Wysokiego Kościoła. Pomódlmy się teraz o życie wieczne dla nich: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… .

Dziękujemy Wam za Waszą obecność, za życzliwość i wszelkie dobro. Życzymy Wam w rozpoczętym Nowym Roku dużo zdrowia, radości, pokoju i nadziei na każdy dzień, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej w życiu rodzinnym i zawodowym.