XX NIEDZIELA

OKRES ZWYKŁY19.08.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

 

1. Wójt Gminy Wisznia Mała oraz Sołectwo Szewce serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy na Dożynki Gminne, które odbędą się w najbliższą sobotę, tj. 25 sierpnia w Szewcach. Rozpoczęcie Mszą świętą Dziękczynną w Kościele p.w. św. Anny w Szewcach o godzinie 14.00. Następnie przemarsz Korowodu Dożynkowego na teren boiska sportowego w Szewcach.

2. W najbliższą niedzielę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Po każdej Mszy świętej odmówimy Akt zawierzenia Matce Bożej Częstochowskiej.

3. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu w liturgii będziemy obchodzić:
– w poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora kościoła
– we wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
– w środę – wspomnienie NMP Królowej
– w piątek – święto św. Bartłomieja, Apostoła

4. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów.

Zachęcamy do zakupienia i czytania nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy Wam za wszelkie dobro! Wszystkim Parafianom oraz Gościom i Turystom wypoczywającym na terenie naszej parafii życzymy miłego wypoczynku, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, patronki naszej parafii.

Wasi duszpasterze – Salwatorianie