XIV NIEDZIELA

OKRES ZWYKŁY

08.07.2018

1. Msze święte w dni powszednie celebrujemy o godzinie 18.30 – w kościele parafialnym przez cały tydzień, w Piotrkowiczkach tylko w piątek o godzinie 17.30.

2. Prosimy, by w czasie wakacji przypomnieć sobie, dzieciom i młodzieży o niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie.

3. W dniach od 02 do 10 sierpnia na Jasną Górę będzie zdążać XXXVIII Piesza Pielgrzymka Wrocławska. Można się zapisać do końca lipca w Centralnym Punkcie Informacyjnym Pielgrzymki w Duszpasterstwie Akademickim „Wawrzyny” – Wrocław, ul. Bujwida 51 lub w parafii. Zachęcamy młodzież naszej parafii i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tych rekolekcjach w drodze.

4. W piątek, 13 lipca zapraszamy na kolejne nabożeństwo Fatimskie. O godzinie 18.30 Msza święta, a po niej Różaniec i Apel Jasnogórski.

5. W sobotę 14 lipca obchodzimy wspomnienie świętego Henryka, patrona Jego Eminencji Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza – Seniora. Naszego pasterza polecamy Waszym szczególnym modlitwom.

6. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu, w liturgii będziemy obchodzić:
– w środę – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
– w czwartek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
– w piątek – wspomnienie świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów.

7. Po raz kolejny informujemy, że w dniach od 25 września do 1 października nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Osoby, które są zainteresowane wyjazdem na tą pielgrzymkę, prosimy aby do końca lipca zapisali się u Pani Jolanty Mytnik w Biurze Podróży „Optimal Travel” we Wrocławiu na ulicy Horbaczewskiego 4-6.

Zapraszamy do zakupienia i czytania nowego numeru Gościa Niedzielnego!

Dziękujemy za Wasze ofiary duchowe i materialne. Niech ta niedziela, a także nowy tydzień pełne będą Bożej Łaski!
Niech Pan obdarzy Was pokojem!

Wasi duszpasterze – Salwatorianie