III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15.04.2018

1. Dzisiejsza niedziela Wielkanocy jest Niedzielą Biblijną, rozpoczynającą Tydzień Biblijny. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia poświęcą się lekturze Pisma Świętego mogą uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy Was do czytania.

2. Msze święte w dni powszednie są odprawiane: w Wysokim Kościele o godzinie 18.30. W Piotrkowiczkach w piątek o godzinie 17.30 oraz w Pierwoszowie w sobotę niedzielna o godzinie 17.00.

3. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna od wtorku do piątku od godziny 19.00 do 20.00.

4. Zebranie dla rodziców dzieci, które będą przeżywały rocznicę komunii świętej odbędzie się w najbliższy czwartek, tj. 19 kwietnia o godzinie 19.00 w świetlicy przy kościele parafialnym. Na to spotkanie bardzo prosimy aby byli obecni wszyscy rodzice.

5. W piątek, 20 kwietnia o godzinie 19.00 w kościele parafialnym obędzie się spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z rodzicami.

6. W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. O godzinie 12.00 Msza święta i po niej spotkanie, na które wszystkich zapraszamy.

7. Informujemy, że tydzień temu na działalność charytatywną złożyliście ofiarę do puszek w wysokości 940 złotych. Dziękujemy za Wasz dar serca!

Zachęcamy do zakupienia i przeczytania nowego Gościa Niedzielnego!

Dziękujemy Wam za to wspólne trwanie przy Chrystusie we wspólnocie Kościoła! Niech Boże błogosławieństwo i opieka Matki Bożej towarzyszą Wam w tym tygodniu!

Salwatorianie