II NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela Miłosierdzia Bożego

08.04.2018

1.  Dzisiaj z okazji święta Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00 w kaplicy cmentarnej odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego za zmarłych spoczywających na naszych cmentarzach. Serdecznie zapraszamy.

2. Msze święte w dni powszednie odprawiamy: w kościele parafialnym o godzinie 18.30, w Piotrkowiczkach w piątki o godzinie 17.30.

3. Informujemy, że kancelaria jest czynna od wtorku do piątku od godziny 19.00 do 20.00.

4. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedziele, 15 kwietnia po Mszy świętej o godzinie 9.45 w Piotrkowiczkach i o godzinie 12.00 w Wysokim Kościele.

5. Ze względu na Ochodzy Wielkiego Tygodnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego została przeniesiona na jutro, tj. poniedziałek – 9 kwietnia. Msze święte zostaną odprawione: w kościele parafialnym o godzinie 18.30, a w Piotrkowiczkach o godzinie 17.30, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

6. W tym tygodniu w czwartek – 12 kwietnia o godzinie 19.15 w salce przy kościele parafialnym będzie spotkanie z rodzicami dzieci, które w maju przystąpią do pierwszej komunii świętej. Prosimy aby nikogo z tych rodziców nie zabrakło.

7. Informujemy Was, że bierzmowania w tym roku udzieli młodzieży z naszej parafii i z Kryniczna Ksiądz Biskup Andrzej Siemieniewski z Wrocławia, w piątek 28 maja o godzinie 18.00 w kościele parafialnym w Krynicznie.

8. Dzisiaj w całej Polsce po Mszach świętych jest zbierana do puszek ofiara pieniężna przez członków Caritas na działalność charytatywną. Za każdą ofiarę jaką złożycie na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu pożegnaliśmy Wiesława Bujak z Wiszni Małej. Pomódlmy się teraz o życie wieczne dla niego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego! W najnowszym numerze oprócz stałych rubryk przeczytamy m.in.: "Jezu, ufam Tobie" – co dokładnie znaczą te trzy słowa i jak je wprowadzać do naszego życia; Jakie konsekwencje dla Kościoła będzie miało wprowadzenie nowych regulacji dotyczących ochrony danych osobowychi wiele innych ciekawych artykułów.

Dziękujemy Wam za wspólne świętowanie Dnia Pańskiego i za wszelkie dobro! Życzymy udanej niedzieli i pełnego Bożej łaski tygodnia. Niech paschalna radość płonie w waszych sercach.