III NIEDZIELA

OKRES ZWYKŁY

21.01.2018

1. Msze święte w tygodniu są odprawiane w Wysokim Kościele o godzinie 17.00. W piątek w tym tygodniu w Piotrkowiczkach będzie o godzinie 16.00. W sobotę w Pierwoszowie o godzinie 17.00.

2. Kancelaria parafialna czynna jest od wtorku do piątku po Mszy świętej wieczornej od godziny 18.00 do 19.00.

3. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
– w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
– w czwartek – święto Nawrócenie św. Pawła Apostoła
– w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów.

4. Na apel Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego w przyszłą niedzielę, tj. 28 stycznia po każdej Mszy świętej będzie zbierana do puszek ofiara pieniężna tym Siostrom, które trwają i zanoszą do Boga w imieniu lokalnego Kościoła na Dolnym Śląsku, modlitwy uwielbienia, przebłagania i prośby oraz wdzięczności za swoich dobrodziejów. Prosimy Was o ofiarność.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W najnowszym numerze m.in.: O tym, że ostoją chrześcijaństwa w Europie jest Polska; Grób Heleny Kmieć, zamordowanej rok temu w Boliwii stał się miejscem modlitwy nie tylko dla jej bliskich; Jakim krajem jest Peru, które odwiedził papież Franciszek i wiele innych ciekawych artykułów. Można też kupić Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

Dziękujemy Wam za Waszą obecność i za wszelkie dobro. Niech Boże błogosławieństwo i opieka Matki Bożej towarzyszy w tym tygodniu wszystkim parafianom i gościom.

Salwatorianie