III NIEDZIELA WIELKANOCNA

10.04.2016

1. Msze święte w dni powszednie są odprawiane: w Wysokim Kościele o godzinie 18.30. W Piotrkowiczkach w piątek o godzinie 17.30 oraz w Pierwoszowie w sobotę niedzielna o godzinie 17.00.

2. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna od wtorku do piątku od godziny 19.00 do 20.00.

3. Dzisiejsza niedziela Wielkanocy jest Niedzielą Biblijną, rozpoczynającą Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania osobistej lektury Pisma świętego przynajmniej przez 10 minut.

4. W sobotę, 16 kwietnia przypada 89 rocznica urodzin papieża seniora Benedykta XVI. Pamiętajmy o nim w swoich modlitwach.

W dniu wczorajszym pożegnaliśmy zmarłego śp. Jerzego Kubiaka z Wrocławia, ojca naszej parafianki. Pomódlmy się teraz o życie wieczne dla niego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego! W najnowszym numerze m. in.: Co takiego było w zmarłym niedawno księdzu Janie Kaczkowskim, że wszyscy po nim płaczą?; Jak siostra zakonna założyła telewizję o globalnym zasięgu i wiele innych ciekawych artykułów.

Dziękujemy Wam za to wspólne trwanie przy Chrystusie we wspólnocie Kościoła! Niech Boże błogosławieństwo i opieka Matki Bożej towarzyszą Wam w tym tygodniu!

Salwatorianie