XV NIEDZIELA

OKRES ZWYKŁY

12.07.2015

1. Msze święte w dni powszednie celebrujemy o godzinie 18.30 – w kościele parafialnym przez cały tydzień, w Piotrkowiczkach tylko w piątek o godzinie 17.30.

2. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Henryka, patrona J. Em. Ks. Henryka Gulbinowicza – Seniora. Prosimy Was abyście pamiętali o nim w swoich modlitwach.

3. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu, w liturgii będziemy obchodzić:
– w poniedziałek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
– w środę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
– w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów.

4. Od dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczyna pracę Ksiądz Jan Pachołek, który przez 23 lata pracował w Czechach. Bardzo serdecznie witamy go i życzymy Bożego błogosławieństwa w naszej parafii.

Zachęcamy do nabywania i lektury Gościa Niedzielnego.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Szymczyk z Piotrkowiczek. Pomódlmy się teraz o życie wieczne dla niej: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Wszystkim Parafianom, Gościom i Turystom wypoczywającym na terenie naszej parafii życzymy miłego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa! Szczęść Wam Boże!

Salwatorianie