PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

Niedziela Chrztu Pańskiego

7 stycznia 2024r.

1. Dziś przypada I niedziela m-ca dziś po Mszach św. porannych zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska na miesiąc styczeń, aby Duch Św. pomagał rozpoznawać dar różnych charyzmatów we wspólnotach chrześcijańskich i odkrywać bogactwo różnych obrządków w Kościele Katolickim.
  2. Przypominamy, że w styczniu z racji Kolędy Msze św. od Pn do Pt odprawiamy o g. 830. W styczniu także nie ma Mszy św. piątkowej wieczorowej w Piotrkowiczkach.
  3. Wójt Gminy Wisznia Mała serdecznie zaprasza mieszkańców Mienic na spotkanie dziś 7 stycznia w świetlicy w Mienicach na godzinę 18.00.
  4. Spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej 8 stycznia w poniedziałek, g. 1900.
  5. Chorych z sakramentalną posługą odwiedzimy w I sobotę lutego.
  6. Dziękujemy za ofiary na Misje prowadzone przez Księży Salwatorianów w różnych zakątkach świata. Zebrano kwotę 770 zł. Bóg zapłać.
  7. Rada Parafialna z ks. Proboszczem Parafii pw. Niepokalanego Serca NMP Panny zapraszają na 1 BAL charytatywno-karnawałowy, Sobota 3.02.2024r. g. 2000. Świetlica w Piotrkowiczkach. Oferujemy: gorące dania, zimne przekąski, ciasta i owoce, ciepłe i zimne napoje. W programie: loteria fantowa, licytacje. Zabawę poprowadzi Zespół muzyczny POWENTUS. Cena 220zł/os. Zapisy: Władysław Synowiec, Zdzisław Łakomski. Szczegółowe informacje na plakatach w gablotach.
  8. Plan wizyty duszpasterskiej:  Poniedziałek 8 stycznia Wisznia Mała: ul. Leśna i Wąska. Wtorek 9 stycznia: ul. Wrocławska, Orlikowa, Stawowa, Pocztowa, Makowa. Środa 10 stycznia: ul. Szkolna, Nad Potokiem, Wrzosowa. Czwartek 11 stycznia: Strzeszowska, Kwiatowa, Przy Dębie, Na Kolonii, Sportowa. Piątek 12 stycznia: Letniskowa, Krótka, Łąkowa, Chabrowa, Wrzosowa, Gajowa. Piotrkowiczki odwiedzimy 13 stycznia w sobotę od g. 1000: ul. Spacerowa, Słoneczna, Wiśniowa, Dębowa Ogrodowa, Młynarska, Klonowa, Świerkowa, Łąkowa, Kręta, Widokowa, Akacjowa. W dni powszednie poza sobotą wizytę rozpoczynamy od g. 1600. Na czas kolędy prosimy o nakrycie stołu białym obrusem oraz przygotowanie krzyża z zapalonymi świecami, wody świeconej. Prosimy o cierpliwość i czujność, ponieważ będziemy dojeżdżać tylko do zgłoszonych rodzin. Dodatkowy termin kolędy niedziela 14 stycznia od 1500-1800.
  9. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i zakupienia prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego.
  10. Dziękujemy także za troskę o nasze oba kościoły. Bóg zapłać.