PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

XXXII Niedziela Zwykła

12  listopada 2023r.

1. Ks. Arcybiskup Józef Kupny zaprasza Parafialny Zespół Presynodalny w niedzielę 26 listopada na spotkanie modlitewne do Kościoła NMP na Piasku we Wrocławiu. Program:
    - 1500 – katecheza o Kościele
    - 1530 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
    - 1600 – Agapa w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego
  2. Dziś przypada dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc kościołowi w potrzebie. Bóg zapłać.
  3. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski; w czwartek Rocznica Poświecenia Kościoła Archikatedralnego we Wrocławiu; w piątek św. Elżbiety Węgierskiej; w sobotę bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  4. Dziękujemy rodzinom z naszej parafii za ofiary składane na remont kościoła. Bóg zapłać.
  5. Dziś taca jest przeznaczona na remont kościoła. Bóg zapłać.
  6. Dziękujemy osobom dbającym o porządek i piękno naszych świątyń. Bóg zapłać.

Z błogosławieństwem Bożym

Księża Salwatorianie