PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

XXXI Niedziela Zwykła

5 listopada 2023r.

1. Wójt Gminy Wisznia Mała Jakub Bronowicki wraz z OKSiR w Wiszni Małej serdecznie zapraszają mieszkańców gminy do udziału w uroczystościach z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada do Piotrkowiczek. Program:
    - 930 Msza Święta w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
    - 1030 uroczystość przy Pomniku Pamięci Narodowej z udziałem Jednostki Strzeleckiej
    - 1100 Biesiada Patriotyczna w Piotrkowiczkach
  2. Dziś I niedziela m-ca po Mszach św. porannych zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja papieska na miesiąc listopad, aby Ojciec Święty, pełniąc misję z pomocą Ducha Św., nadal towarzyszył w wierze powierzonej mu trzodzie.
  3. W czwartek 9 listopada spotkanie Zespołu Presynodalnego na plebanii o g. 1915.
  4. W następną niedzielę przypada dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka na pomoc kościołowi w potrzebie.
  5. Kalendarz liturgiczny: w czwartek święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża; w sobotę św. Marcina z Tours, bpa.
  6. Za tydzień taca będzie przeznaczona na remont kościoła. Bóg zapłać.
  7. Dziękujemy osobom dbającym o porządek i piękno naszych świątyń.