PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
12.02.2023r

1. W minioną niedziele zebraliśmy 1.100 zł na rzecz zakonów klauzurowych w naszej archidiecezji. Bóg zapłać.
  2. Za tydzień w niedzielę będziemy zbierać do puszek ofiary na pomoc poszkodowanym w czasie trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Bóg zapłać.
  3. Bardzo dziękujemy rodzinom z Wysokiego Kościoła, Machnic, Mienic, Pierwoszowa Wiszni Małej, Piotrkowiczek oraz anonimowym darczyńcom za ofiary na projekt dotyczący kościoła parafialnego. Do tej pory zebraliśmy 8.200 zł. Msza św. w intencji ofiarodawców na remont kościoła parafialnego i filialnego w piątek 17 lutego o g.1800. Inwestycje w remontowe w parafii powierzam Bogu i waszym modlitwom.
  4. Kalendarz liturgiczny: we wtorek święto św. Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy; w piątek wspomnienie Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serafitów NMP.
  5. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i zakupu prasy religijnej – Gościa Niedzielnego.
  6. Życzymy wszystkim obfitości Bożych łask w nadchodzącym tygodniu za przyczyną Niepokalanego Serca NMP.

Z pozdrowieniami w Chrystusie Zbawicielu

Księża Salwatorianie